Özellikler

Yapay zeka tabanlı vücut analizi

Hangi hareketi seçerseniz seçin Therapinno yapay zeka destekli görüntü işleme teknikleriyle vücudunuzu ve uzuvlarınızı eş zamanlı olarak tanır ve analiz eder.

Ek donanım gerektirmez

Therapinno’yu cihazınızdaki dahili kamera ile kullanabilirsiniz. Ek bir donanım ve maliyet gerektirmez. Güncel cihazların neredeyse tamamı ile uyumlu çalışır.

Mekandan bağımsız kullanabilme

Therapinno özel ortamlara ihtiyaç duymaz. Yeterli ışığın ve internetin olduğu her yerde egzersiz yapabilirsiniz. Evinizde, işyerinizde veya dış alanda…

Farklı oyun ve hareket seçeneği

Her geçen gün yeni hareketler ve oyunlar eklenerek kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Böylece 7’den 70’e tüm kullanıcılarımızın ilgisini çekebilecek oyunlar yer almakta.

Blimsel temelli hareketler

Therapinno tarafından desteklenen tüm hareketler ekibimizde yer alan uzman hekimler tarafından önerilmekte ve doğrulanmaktadır.

Kayıt ve performans izleme modülü

Therapinno üzerinde yaptığınız hareketlerin doğruluk oranları, geçirdiğiniz süre, verilen görevlerin uygulanması gibi birçok kayıt tutulur ve raporlanabilir.

Kolay ve otomatik kalibrasyon

Therapinno, tüm vücut biçimlerini otomatik olarak tanır ve kalibre olur. Böylece sıkıcı kalibrasyon süreleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Teletıp modülü ile terapist desteği

Tercih etmeniz halinde ekimizdeki fizyoterapistler ile görüntülü görüşme yaparak hareket tavsiyesi alabilirsiniz veya yaptığınız çalışmaların analiz edilmesini isteyebilirsiniz.